Nasza oferta

Skorzystaj z naszych usług:

Oferujemy usługi cateringowe dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie województwa pomorskiego.

Zabezpieczenie gastronomiczne dla firm (rezerwacja naszego lokalu lub w miejscu wskazanym przez firmę) na terenie województwa pomorskiego:

- Uroczystości
- Bankiety
- Imprezy okolicznościowe
- Spotkania kół myśliwskich
- Odprawy


Zabezpieczenie gastronomiczne dla klientów indywidualnych (rezerwacja naszego lokalu lub w miejscu wskazanym przez firmę) na terenie województwa pomorskiego:

- Urodziny
- Chrzciny
- Wesela
- Stypy
- Imprezy okolicznościowe

Templatemo Pic 4

Dla klientów indywidualnych

Obsługujemy wesela, urodziny, chrzciny, komunie, stypy, imprezy okolicznościowe i plenerowe. Wspieramy także koła łowieckie. Proponujemy Państwu obsługę cateringową organizowanych przez Państwa uroczystości i imprez w dogodnym dla Państwa miejscu (w domu, sali bankietowej). Potrawy mogą zostać dostarczone w postaci gotowej lub w postaci półproduktów do ostatecznej obróbki. Służymy również pomocą w organizacji obsługi kelnerskiej oraz w aranżacji wystroju.

Dla firm

Ze względu na coraz bardzej mobilny charakter działalności firm oraz poszukiwanie przez nie oszczędności w zakresie organizacji imprez i uroczystości firmowych, coraz popularniejsze staje się wdrażanie rozwiązań cateringowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, w naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres usług cateringowych na dogodnych warunkach i w przystępnych cenach. Obsługujemy imprezy odbywające się w siedzibach Państwa firm. Dysponujemy zapleczem umożliwiającym organizację tego typu przedsięwzięć w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu, łącznie z zapewnieniem obsługi kelnerskiej jak i zadbaniem o wyjątkowy wystrój docelowych pomieszczeń. Gotowi jesteśmy również na stałą współpracę w zakresie codziennego dostarczania obiadów dla personelu danej firmy.

Dla każdego

Zapraszamy na pyszny obiad. Zajrzyj do nas i sprawdź naszą kartę dań. Serwujemy smaczne posiłki oparte na przepisach wyśmienitej, polskiej kuchni. Jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia odnośnie potraw i wystroju wnętrz. Do oferowanych przez nas usług podchodzimy z pasją. Stołując się u nas zjesz smacznie i zdrowo. Zapraszamy!